sobota, 23 listopada 2013

Cekiny, super promocja i trochę inspiracji na Sylwestra!


Kochani, postanowiłyśmy ruszyć ze specjalna akcją i od tego poniedziałku aż do Świąt będziemy wybierać jeden model klipsów , który będzie produktem tygodnia w specjalnej cenie. Na pierwszy ogień poszły cekinowe serca, jako że cekiny to hit na najbliższego Sylwestra i karnawał i chyba w każdym sklepie dostaniecie przynajmniej kilka modeli cekinowych kreacji, bluzek czy spódnic.


Nie będę się tu specjalnie rozpisywać bo przekaz jest prosty, wszystkie cekinowe klipsy do butów dostaniecie za 20 zł tu: http://sklep.coquet-art.pl/group/promocje


A tu kilka przykładowych cekinowych inspiracji znalezionych na necie :) 
Wybierając cekiny musimy pamiętać o tym, że odbijają światło i dodają objętości a co za tym idzie możemy w ten sposób uwydatnić części ciała , które wydają nam się za małe i które chciałybyśmy wyeksponować. Z tego samego względu należy ich raczej unikać w miejscach, które chciałybyśmy wyszczuplić, bo cekiny zadziałają w tym wypadku wręcz odwrotnie.

Cekinowa sukienka może mieć najprostszy  i najzwyklejszy na świecie fason, a i tak będzie wyglądać efektownie za sprawą miliona błyszczących elementów :)
Ja mam w swojej szafie już jedną idealną na sylwestrową noc, pozostaje mi tylko znaleźć buty i torebkę bo ozdoby do butów już mam :)

A.http://sklep.coquet-art.pl/group/promocje

Trochę złota...

http://sklep.coquet-art.pl/group/promocje

allegro.pl
bellemel.com
www.kangoo.pl 

i mnóstwo innych kolorów..www.lyst.com 
http://sklep.coquet-art.pl/group/promocje

www.lyst.comwww.lyst.com 

aleksandra-witkowska.blogspot.com
http://sklep.coquet-art.pl/group/promocje

imgfave.com


aleksandra-witkowska.blogspot.com

inspiruj.pinger.p


aleksandra-witkowska.blogspot.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz