piątek, 3 marca 2017

Najfajniejsze prezenty na Dzień Kobiet

Hello!
Od razu mówię, że będzie to moja subiektywna ocena :) Tak się złożyło, że jestem kobietą i regularnie gdy coś zobaczę w internetach, to siedzę z miną jak poniżej:i czekam, aż ktoś się domyśli, że może można podarować coś, co jest nietypowe i piękne.

 Poradnik przydatny, nie tyko z okazji dnia 8 marca, ale też wszelkich okazji, w których szukamy prezentów na urodziny, imieniny, dla świeżo upieczonej mamy, z okazji powrotów i pożegnań.
Kolejność poniżej nie ma znaczenia, wszystko jest super :)

1 - coś, co by mnie zaskoczyło
No wyobraźcie sobie, że przychodzi kurier z paczką, ona ją otwiera, a ze środka wylatuje balon! Sam pomysł będzie cieszył nieziemsko, a czasem sprawdzi się lepiej niż kwiaty. Najlepsze są zaskakujące prezenty :)  Wybór jest naprawdę spory!

http://www.poczta-balonowa.pl/

www.poczta-balonowa.pl
www.poczta-balonowa.pl


2- coś, co by mnie zauroczyło

http://messh.pl/pl/c/Pachnace-naszyjniki/23

Od dawna się przyglądam temu pomysłowi i nadal bardzo mi się podoba. Do wyboru macie naszyjnik lub bransoletkę, w której zamknięte są kulki pachnące perfumami. Sprawdzałam na żywo, faktycznie pachną.  Ozdoby są przepięknie wykonane i do tego zapakowane w takie pudełeczko, które z przyjemnością stawia się na półce. Dla Panów to fajna opcja, bo macie 2 w 1. Dajecie biżuterię i równocześnie perfumy! No i pudełko! To w zasadzie 3 :)

www.messh.pl

www.messh.pl


3- zamiast kwiatów i na wiosnę

http://sklep.coquet-art.pl/category/klipsy-do-butow-kwiaty

Oczywiście, że klipsy znajdą tutaj swoje miejsce. Kwiaty nie zawsze muszą być w "żywej" formie :) Marzec to już początek wiosny, więc powoli wyciągamy z szafy lżejsze buty, dlatego taki dodatek do butów będzie pierwszym wiosennym, bardzo udanym prezentem :) My też pakujemy w pudełeczka z kokardą!


http://sklep.coquet-art.pl/delicate-flower.html

http://sklep.coquet-art.pl/category/klipsy-do-butow-kwiaty3 - coś, co by mnie zatrzymało

http://watchthis.pl/
Czy można podarować coś lepszego niż czas?  Zatrzymany czas w formie naszyjnika, bransoletki, czy pierścionka. Do takiego prezentu można dodać słowa, że to specjalnie dla Ciebie wygospodarowałem/łam czas i chcę go z Tobą właśnie spędzić. TERAZ.  No i idźcie po prostu na spacer.

http://watchthis.pl/


4- zanim zastąpimy wszystko elektroniką
A może faktycznie  po prostu kwiaty? Można pokusić się o wersję ekskluzywną, robiącą naprawdę duże wrażenie. Piękne opakowanie zamiast wazonu z bogatym bukietem w środku. Poniżej link dla warszawiaków :) Otrzymałam takie raz i do tej pory to miło wspominam. Bardzo miło :)

http://www.bukieciarniaszafir.pl/


5- z dowcipem

I na koniec jedno z moich ulubionych :) Mężczyzno! Jeśli dzielnie znosisz nasze ( bardzo rzadkie oczywiście) fochy, pretensje ( zawsze słuszne) i marudzenie, to może w ramach rozładowania emocji podaruj taki oto wieszak :)

http://maszynakreacji.pl/

źródło: pakamera.pl


Nie powiesz ani słowa, a jednak! Ale nie musisz być aż tak złośliwy...
Możesz po prostu podarować coś, co sprawi, że mina z pierwszego obrazka zmieni się w rozanielony uśmiech:

www.maszynakreacji.plObdarowywanie jest fajne! :)

Miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz