piątek, 17 lutego 2017

Tej wiosny nikt nie będzie miał doła!

Popatrz przez okno... okropnie, prawda? Uwaga, po przeczytaniu tego posta będziesz pełna pozytywnej energii i przez cały dzień piękne kolory będą Ci się przewijały przed oczami :) A teraz przeczytaj tekst poniżej, pooglądaj zdjęcia i uwierz, że już za moment wiosna!

 W tym sezonie będzie można serio nacieszyć oko. 

Od rana zaczynamy pozytywnie: mówimy szarości bye bye i po prysznicu wbijamy się w mocne fuksje, zielenie, seksowne czerwienie i kanarkowe żółcie (oczywiście nie wszystko na raz :P). Wyobraź sobie wschód słońca, ciepło i towarzyszące mu kolory. Bardzo mocne, intensywne. Króluje fuksja w każdym odcieniu, idąca w parze z różem. A mamą czerwieni w tym sezonie została pomarańcza. 
Trendy zrobiły całkiem sporo miejsca dla romantyczek. Bardzo modne jest otaczanie się kwiatami i tymi delikatnymi, naprawdę zwiewnymi, i mocniejszymi, przerysowanymi, jak z bajki!

Kwiaty na www.klipsydobutow.com


Która z Was miała czasem ochotę zerwać obrus ze stołu (jeśli trafił się wybitnie ładny) i uszyć sobie sukienkę? Już nie musicie się krępować, bo do akcji wkracza kratka-ceratka prosto z jadali u babci. I co najlepsze, nie wygląda tak źle jak Wam się wydaje. Jest wręcz urocza!

A teraz coś, co tygryski lubią najbardziej - PASKI! Szerokie, wąskie, czarne, białe, kolorowe. No po prostu wszelkiego rodzaju paski, które pojawiają się nie tylko na ubraniach, ale właśnie głównie na dodatkach. W naszej kolekcji klipsów do butów jest całkiem sporo paseczków, na pewno znajdziecie coś dla siebie :)


Paski&Kratka


A jeśli ktoś woli stonowane kolory, to odnajdzie się w kolorze khaki i motywach moro. Moro nie wychodzi z mody i chyba zostanie z nami na dłuuugo.Jest też coś dla sroczek :) Cekiny, brokat i po prostu błysk, błysk, błysk! Całkowicie dozwolony 24h/ dobę. Nie musisz już szukać pretekstu dla cekinowych ubrań i dodatków. Jeśli masz cekiny w szafie, to wiedz, że jesteś super modna!Poniżej nasza baza kolorystyczna na ten sezon. Mile widziane będą zamówienia wymyślone przez Was :)


Tak zainspirowało mnie Elle 3/2017. Wszystkie zdjęcia trendów pochodzą z wydania magazynu Elle 3/2017. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, to lećcie, bo jeszcze zdążycie kupić :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz